Kamo nakon srednje?

Autor: Tina Madunić, 24. 9. 2021.

Drage maturantice i maturanti,

u razgovoru s vama uviđam da neki imaju jasne ideje o svom budućem studiju ili zaposlenju dok drugi još "važu", promišljaju... Vrijeme je da pronađete dodatne informacije i savjete o ovoj važnoj životnoj odluci: Kamo nakon srednje?

U prilogu se nalazi prezentacija i letak Hrvatskog zavoda za zapošljavanje - Odsjeka za profesionalno usmjeravanje i obrazovanje.

Radi se o besplatnoj usluzi savjetovanja kroz individualne razgovore.

Poželjno je i da pogledate portal e-usmjeravanje gdje možete pronaći informacije, savjete i upute koje će vam pomoći u odluci o prvim koracima u karijeri.

Rješavanje ankete: https://e-usmjeravanje.hzz.hr/Predanketa možda će vas potaknuti da postavite neka nova pitanja o određenim zanimanjima.

Pedagoginja Tina Madunić