preskoči na sadržaj

Elektrotehnička škola Split

Nastavno osoblje i stručne službe
  • Sanio Bečić, dipl. ing., ravnatelj Škole
  • Madunić Tina, profesor, pedagoginja
  • mr. sc. Igor Radanović, profesor strojarske skupine predmeta i voditelj obrazovanja odraslih
  • Salamunić Gordana, profesor, knjižničar
  • Sunara Morana, profesor hrvatskog i engleskog jezika i knjižničar
  • Divić Ivana, profesor hrvatskog jezika
  • Sarić-Bilić Marinela, profesor hrvatskog jezika
  • Vuković Andrea, profesor hrvatskog jezika
  • Rakić-Mimica Marija, profesor hrvatskog jezika
  • Mihovilović Krce Ivana , profesor engleskog jezika
  • Matas Nikolina, profesor engleskog jezika 
  • Velić Darko, (zamjena Ana Jurko) profesor engleskog jezika
  • Gusić Mate, profesor mentor povijesti
  • Jašić Andrea, profesor etike i hrvatskog jezika
  • Kovačević Josip, profesor geografije
  • Mikas Dario, profesor tjelesne i zdravstvene kulture 
  • Sušić-Jurić Saša, profesor tjelesne i zdravstvene kulture
  • Lončar Ivana,  profesor matematike
  • Šreder Aljoška, profesor fizike
  • mr. sc. Pionić Olivera, profesor mentor fizike
  • Matas Branka, profesor matematike
  • Juračić Ana, profesor matematike i fizike
  • Matijević Perić Jelena, profesor matematike 
  • Gracin Stipinović Ines, prof. matematike i računalstva
  • Zukić Mirjana, (zamjena Anita Mustapić) profesor mentor biologije
  • Županović Zorana, profesor mentor kemije
  • Uglešić Danko, profesor politike i gospodarstva
  • Vuletić Dušan, profesor savjetnik vjeronauka
  • Šeparović Ivo, profesor elektrotehničke skupine predmeta
  • Petričić Sanja, profesor elektrotehničke skupine predmeta
  • Vlah Ante, profesor mentor računalske skupine predmeta
  • Muslim Nikola, profesor  mentor elektrotehničke skupine predmeta
  • Goreta Mate, profesor elektrotehničke skupine predmeta
  • Karin Slavica, profesor računalske skupine predmeta
  • Boduljak Dijana, profesor savjetnik elektroetehničke skupine predmeta
  • Gilić Luka, profesor elektrotehničke skupine predmeta 
  • Ćurković Ivo, profesor elektrotehničke skupine redmeta
  • Božinović Tena, profesor elektrotehničke skupine predmeta
  • Piplović Ivana, profesor savjetnik elektrotehničke skupine predmeta
  • Ivandić Marin, profesor računalske skupine predmeta 
  • Brljević Roko, profesor računalske skupine predmeta
  • Jelić Darija-Marija, profesor savjetnik elektrotehničke skupine predmeta
  • Matić Antonija, profesor elektrotehničke skupine predmeta
  • Miškić Žarko, stručni učitelj radioničkih vježbi i profesor elektrotehničke skupine predmeta
  • Bartičević Pero, stručni učitelj radioničkih vježbi iz strojarstva
  • Petar Barezastručni učitelj radioničkih vježbi iz elektronike
  • Krvavica Damir, profesor računalske skupine predmeta
  • Anđelić Lidija, profesor računalne skupine predmeta
  • Rajčić Ivan, profesor elektrotehničke skupine predmetastručni učitelj radioničkih vježbi iz elektronike

Prijava u

CMS za škole logo
Elektrotehnička škola Split / Teslina 2, HR-21000 Split / www.ss-elektrotehnicka-st.skole.hr / ured@ss-elektrotehnicka-st.skole.hr
preskoči na navigaciju