> O ŠKOLI
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA - SPLIT

Programi škole realiziraju se u 16 učionica ukupne površine 895 m2; u 9 laboratorija (pet laboratorija računarstva, laboratorij elektronike, osnova elektrotehnike i mjerenja, elektroenergetike i automatike) ukupne površine 418 m2, u laboratoriju za slobodne aktivnosti ukupne površine 32 m2, u učionici-laboratoriju fizike površine 70 m2 ...

... i u 3 radionice (radionica za ručnu obradu materijala, elektrotehnička radionica i elektronička radionica) ukupne površine 293 m2.

Uz atrij tu su i zbornica, uredi za administrativno osoblje i arhiva te kabineti nastavnika.
Pored navedenih prostora škola raspolaže i vlastitom knjižnicom ukupne površine 60 m2.
Knjižnica Elektrotehničke škole koja je ujedno i čitaonica oformljena je krajem 2004. godine.
  Riječ je o knjižnici otvorenog tipa koja je zamišljena i kao čitaonica s cijelim nizom sadržaja kojima učenici škole imaju slobodan pristup od časopisa do enciklopedijskih priručnika.
Rad unutar knjižnice organiziran je u jutarnjoj smjeni koju pokrivaju dvije knjižničarke. Usluge knjižnice prema evidenciji koristi gotovo 500 korisnika (učenika, profesora i nenastavnog osoblja), a knjižnica broji preko 6.400 knjiga (tehničke i popularno znanstvene literature, školske lektire, a posjeduje i lijepu referentnu zbirku). Knjižnica redovito dobiva i nove časopise (desetak naslova koji pokrivaju različita područja).
Radno vrijeme knjižnice: svaki radni dan od 8.00 - 13.00 sati.

RAVNATELJ ŠKOLE

Ravnatelj škole je Sanio Bečić dipl. ing.

UČENICI
Školu pohađa ukupno 470 učenika/ca u 20 razrednih odjeljenja.

ORGANIZACIJA RADA
Nastava se izvodi tijekom petodnevnog radnog tjedna u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni.
Jutarnja smjena započinje u 8.00 sati, a popodnevna u 14.00 sati.
Obrazovanje odraslih i slobodne sktivnosti izvode se u poslijepodnevnoj smjeni.

RADNO  VRIJEME:
- nastavnici rade po rasporedu sati;
- pedagoginja radi od 7.30 do 15.30 sati, poslijepodne po prethodnom dogovoru;
- učenička referada radi sa strankama od 8.30 do 14.00 sati.
- ravnatelj radi od 7.30, do 15.30,
poslijepodne po prethodnom dogovoru,
- knjižnica radi sa strankama radnim danom od 8.00 do 13.00 sati.

DNEVNI  ODMOR:
- nastavničko osoblje – po dnevnom rasporedu (veliki odmor od 10.25 do 10.45 sati)
- tajnik, administrator i računovođa – od 9.45 do 10.15 sati.
U slučaju potrebe, vrijeme odmora se prilagođava.

----

KALENDAR RADA ŠKOLE ZA ŠK. GOD. 2021./2022.

Službenik za informiranje: Bojana Munjas-Mojsović, dipl.iur., tajnik

Kontakt: Elektrotehnička škola-Split
                 Teslina 2, Split

Mail: pristupinformacijama@ss-elektrotehnicka-st.skole.hr