> NASTAVA  > Programi
Programi obrazovanja

U šk. godini 2019./2020. posljednje upisani učenik je imao 71,32 boda.

Za više informacija o poslovima, radnim
uvjetima, poželjnim osobinama, osposobljavanju, napredovanju i bliskim zanimanjima klikni > ovdje .

Tehničar za računalstvo četverogodišnje je zanimanje užeg područja elektrotehnike.
Tehničari za računalstvo bave se računalima i računalnim mrežama kao uređajima i opremom, njihovim sastavnim dijelovima i programskom podrškom.
Nakon završetka obrazovanja učenici stječu osnovna praktična znanja neophodna za uključivanje u proces rada ali i dobre teorijske osnove za nastavak školovanja na višim školama i fakultetima elektrotehnike ili drugim fakultetima prirodnih znanosti.