> NASTAVA  > Završni rad
Završni rad
Svi učenici bez obzira na eventualno polaganje državne mature i uspjeh u četverogodišnjem školovanju moraju izraditi završni rad. Zbog toga su dužni najkasnije do 27.10.2023. godine izabrati područje i mentora koji će ih voditi u izradi završnog rada. U dogovoru sa izabranim mentorom učenik bira temu završnog rada. Prilikom izrade završnog rada učenik je dužan konzultirati mentora, a završni rad mora biti izrađen i predan zajedno s prijavom završnog rada u Referadu za učenike (soba 1) za ljetni rok najkasnije do 27.3.2024. godine do 12.00 sati.

Nakon što mentori pregledaju i pozitivno ocijene završne radove učenici mogu pristupiti obrani završnog rada, koja će se u ljetnom roku održati od 3.6. do 7.6.2024. godine.

Učenik kojem završni rad nije pozitivno ocijenjen ne može pristupiti obrani u ljetnom roku već mora pristupiti popravku završnog rada ili izabrati novu temu, odnosno područje. Po izradi, predaji i ponovnoj prijavi završnog rada, koja za jesenski rok traje do 5.7.2024. godine do 12.00 sati, nakon pozitivne ocjene mentora, učenici mogu pristupiti obrani završnog rada koja će se održati od 26.8. do 28.8.2024. godine.

Obrana završnog rada održat će se prema rasporedu oglašenom na oglasnoj ploči Škole.

Učenicima koji uspješno obrane završni rad u ljetnom roku, dana 27.6.2024.  u 18.00 sati, u velikoj dvorani Nadbiskupskog sjemeništa u SplituZrinsko-frankopanska 19, bit će upriličena svečana dodjela svjedodžbi.

Nastava za učenike završnih razreda traje do 24.5.2024. godine.