Jesenski rok državne mature

Autor: Administrator , 15. 7. 2010.

Na jesenski rok državne mature mogu se prijaviti učenici koji:

1. nisu zadovoljni uspjehom na ljetnom roku

2. nisu imali pravo pristupiti ispitima u ljetnom roku zbog popravnih ispita

(ovi učenici imaju pravo prijaviti se i pristupiti ispitima čak i ako nisu položili popravne u prvom roku, ali ih moraju položiti i obraniti završni rad do 31.08.)

Način prijave ispita

Učenici se prijavljuju za jesenski rok mature sami (na isti način kao na ljetni) preko portala www. postani-student.hr u periodu od 20. do 24. srpnja 2010.

(Za prijavu je potrebno korisničko ime i lozinka, kao i PIN broj.)

Učenici koji u navedenom periodu prijave polaganje ispita u jesenskom roku, trebaju doći u školu 26. 07.2010. (ponedjeljak) u 9 sati, javiti se koordinatorici prof. Jelić i osobno potpisati prijavnicu u 2 primjerka (jedan ostaje u   školskoj arhivi, a drugi se šalje u Zagreb).

Kalendar jesenskog roka

Ispiti u jesenskom roku polažu se od 24. kolovoza do 6. rujna 2010.

Napomena: Mole se učenici da redovito prate informacije na stranici škole kao i na portalu postani student, kako bi bili pravovremeno informirani o svim eventualnim promjenama.