ČESTITAMO SVJETSKI DAN UČITELJA 5. LISTOPADA

Autor: Administrator , 5. 10. 2022.

Povodom svjetskog dana učitelja zahvaljujemo i čestitamo svim učiteljicama, učiteljima, nastavnicama, nastavnicima, profesoricama i profesorima na nesebičnom trudu, strpljenju, ljubavi i znanju koje ulažu u svom odgojno obrazovnom radu.

Osobito čestitamo našim dvjema nastavnicama Dariji Mariji Jelić i Dijani Boduljak koje su izabrane među 513 najuspješnijih djelatnika u području obrazovanja u školskoj godini 2021./2022.

Njima je u srijedu, 5. listopada 2022. godine u povodu Svjetskog dana učitelja na prigodnoj  svečanosti ministar znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Radovan Fuchs dodijelio priznanja kao najuspješnijim odgojno-obrazovnim radnicima.

ČESTITAMO