OBILJEŽAVANJE DANA ŠKOLE – 6.SVIBNJA 2022.

Autor: Administrator , 10. 5. 2022.

Ove godine  obilježili smo Dan naše škole prigodnim glazbeno-scenskim nastupom.

S ponosom možemo reći da su naši učenici i nastavnici ove školske godine bili aktivni na mnogim poljima.

PRIGODNI VIDEO ZA DAN ŠKOLE

Aktivnosti projektne grupe Elektrotehničke škole - Split

Na početku programa učenica i učenici 3.d razreda su  kreativno interpretirali  lektirni naslov „Zločin i kazna“, a nakon  toga smo vidjeli prezentaciju raznih aktivnosti u protekloj godini.

• Naši košarkaši i rukometaši nastupili su na državnom natjecanju nakon odličnog plasmana u županiji. Jako dobar rezultat – 3.mjesto osvojili smo i na gradskom plivačkom natjecanju.
  • Naši maturanti Vlado Bašić i Lovro Ledić sudjelovali su na državnom natjecanju iz engleskog jezika.
  • Što se tiče matematike, Andrija Petrušić prošle godine osvojio je 1.mjesto na državnom natjecanju, na kojem je sudjelovao i ove godine. Patrik Cvetek će pokazati svoje znanje sljedeći tjedan, također na državnom natjecanju iz matematike .
  • Moramo naglasiti izvanredan uspjeh informatičkog tima – 8 učenika i 4 mentora pozvani su na državno natjecanje. To su našiTarik Bešić, Antonio Nikolić, Viktor Bilokapić, Ivan Čagalj, Jure Jurišić, Antonio Klepo, Duje Mihanović i Ante Berket.
  • Andrija Petrušić i Karlo Bakić osvojili su 3. mjesto na međužupanijskom natjecanju iz robotike.
  • Projektna grupa škole predstavila je tri e-twinning projekta u kojima sudjeluju.
  • Naši učenici vrlo su aktivni i u humanitarnom djelovanju. Jedni su trčali, drugi puštali brade i brkove, treći snimali videa, a neki pošteno platili zaslužene jedinice. O tome su pisali portali i napravio se TV prilog.
  • Predstavljen  je školski blog.
  •  Za kraj programa u atriju škole su  glazbeno iznenađenje priredili učenici trećih razreda   –Siniša i Roko Vučičić i Dominik Radelja.