Državna nagrada tehničke kulture „Faust Vrančić“ za 2021. godinu

Autor: Administrator , 26. 4. 2022.

Čestitke našem nastavniku mr. sc. Igoru Radanoviću koji je  zaslužio  Državnu nagradu tehničke kulture »Faust Vrančić« koju Ministarstvo znanosti i obrazovanja dodjeljuje za iznimna postignuća na području tehničke kulture.

Mr. sc. Igor Radanović je bivši ravnatelj splitske Elektrotehničke škole, sada profesor savjetnik strojarske skupine predmeta. Iza sebe ima ukupno 40 godina radnog iskustva u djelatnostima vezanim uz tehničku kulturu kroz predavanja, tečajeve i seminare iz raznih tehničkih disciplina za djecu, mlade i odrasle, kroz mentoriranje učenicima i predan volonterski rad u mnogobrojnim organizacijama tehničke kulture na području Splita. Proteklih godina voditelj je Centra izvrsnosti iz informatike Splitsko-dalmatinske županije.