Natjecanje iz informatike srednjih škola Splitsko dalmatinske županije

Autor: Administrator , 25. 3. 2022.

Učenici i timovi  Elektrotehničke škole - Split ostvarili su značajne rezultate u više kategorija na natjecanju iz informatike srednjih škola Splitsko dalmatinske županije.

U kategoriji razvoj softvera naši timovi osvojili su prvo i drugo mjesto.

Članovi prvog tima  „ CatchBus“  pod vodstvom mentora prof. Marina Ivandića  su učenici: Tarik Bešić, Antonio Nikolić i Viktor Bilokapić .

Članovi drugog tima „Blood4U“ pod vodstvom mentora prof. Ante Vlaha su učenici: Ivan Čagalj, Jure Jurišić i Antonio Klepo.

U kategoriji Osnove Informatike prvo mjesto osvojio je učenik Duje Mihanović pod vodstvom mentora prof. Roka Brljevića, a drugo mjesto učenik Ante Berket pod vodstvom mentorice prof. Slavice Karin.

U kategoriji Algoritmi treće mjesto osvojio je učenik Luka Pućo pod vodstvom mentora prof. Roka Brljevića.

Čestitke svim učenicima i njihovom mentorima na iznimnim uspjesima te im želimo sreću i na državnom natjecanju!