Osvojeno drugo mjesto na košarkaškom prvenstvu srednjih škola Splitsko dalmatinske županije

Autor: Administrator , 22. 3. 2022.

Košarkaška sekcija Školskog sportskog društva Elektrotehničar Elektrotehničke škole - Split osvojila je drugo mjesto na košarkaškom prvenstvu srednjih škola Splitsko dalmatinske županije.

Nakon pobjede u polufinalu protiv SŠ fra A. K. Miošića, Makarska u finalnom dvoboju naši su momci izgubili od učenika SSŠ bana Josipa Jelačića Sinj, te su kao finalisti izborili sudjelovanje na državnom prvenstvu.

Pod vodstvom prof. Daria Mikasa na natjecanju su sudjelovali učenici:

David Bulat, Filip Mamić, Toni Bego, Filip Trogrlić, Karlo Bakić, Antonio Klepo, Teo Minga, Duje Pletikosić, Andrej Lovrić, Luka Šunjić, Martin Krešić, Luka Miloš i Frane Troskot.

Čestitke njihovom voditelju i igračima za osvojeno drugo mjesto i želimo im uspjeh i na državnom prvenstvu!