UPUTE za dolazak u Školu na završni ispit i državnu maturu

Autor: Administrator , 15. 5. 2020.

U SKLADU S UPUTOM HZJZ, ŠKOLA PROVODI SLJEDEĆE EPIDEMIOLOŠKE MJERE:

1. U Školu treba doći u točno vrijeme, prema unaprijed određenom rasporedu i uputi koja će biti objavljena na mrežnoj stranici Škole te treba izbjegavati okupljanja ispred Škole.

2. Preporuča se da prije dolaska u Školu izmjerite tjelesnu temperaturu.

3. Prije ulaska u Školu treba pripremiti osobnu iskaznicu i popunjenu i potpisanu izjavu (U PRIVITKU).

4. U Školu treba doći sa zaštitnom maskom za lice. Uputu o pravilnom korištenju maske možete naći na poveznici: https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Maske-za-lice-1.pdf

5. Na ulazu u Školu potrebno je dezinfincirati ruke.

6. Na ulazu u Školu tjelesna temperatura mjerit će se beskontaktnim načinom.

7. Zadržavanje učenika/ca u atriju i hodnicima nije dopušteno.

8. Potrebno je održavati razmak s drugim osobama ispred Škole i u Školi od 2 metra.

9. Prema uputi nastavnika, sa sobom je potrebno ponijeti odgovarajući školski pribor.

10. Po završetku ispita, učenik/ca odmah napušta Školu i sa sobom odnosi zaštitnu masku za lice.

Izjava_ucenika.pdf (218.99 KB)