Upis u besplatnu školu programiranja

Autor: Dušan Vuletić, 17. 9. 2019.

Elektrotehnička škola – Split upisuje učenike u školu programiranja koju treću godinu za redom pod nazivom EDIT CodeSchool pokreće Splitsko-dalmatinska županija. Upisi će biti od 9. do 19. rujna.

Splitsko-dalmatinska županija i ove školske godine organizira EDIT CodeSchool, besplatnu školu programiranja, kako bi učenicima omogućila  upoznavanje računalnoga programiranja. U protekle dvije godine tisuću i sto učenika osnovnih i srednjih škola besplatno je pohađalo edukaciju EDIT CodeSchool u dvadeset škola diljem naše županije.

Edukacija se odvija i u našoj školi. Upisi za pohađanje edukacije bit će od 9. do 19. rujna. Zainteresirani se mogu javiti prof. Ivandiću. Edukacija će se odvijati dva sata tjedno tijekom nastavne godine, a učenici će uz usvajanje temeljnih znanja o programiranju također izrađivati mrežnu stranicu na temu Priča iz moga mjesta. Najbolji radovi bit će predstavljeni i nagrađeni na velikoj završnoj svečanosti.