Božićni turnir u stolnom tenisu

Autor: Tina Madunić, 9. 1. 2019.

Božićni turnir u stolnom tenisu Elektrotehničke škole - Split održao se 18. prosinca 2018. god. u školskoj dvorani. Odaziv učenika bio je odličan, njih čak 38 prijavilo se za ovo natjecanje a za titulu su se borili po kup sistemu, na ispadanje.

Sjajnom igrom do polufinala izborili su se učenici J. Milina, M. Sršen. A. Nikolić i M. Gelo.

U meču za treće mjesto pobjedu je odnio A. Nikolić, pobijedivši M. Gelu, a u finalnom meču koji je do kraja bio zanimljiv J. Milina je bio bolji od M. Sršena te je tako postao prvak škole u stolnom tenisu za ovu školsku godinu.

Čestitamo svim sudionicima turnira i zahvaljujemo na korektnom ponašanju i odličnom odazivu.

Voditelj natjecanja: prof. Dario Mikas

Suvoditelj: prof. Saša Sušić Jurić