UPIS u 1. razred 2018./2019.

Autor: Administrator , 10. 7. 2018.

Potvrda upisa učenika/ca obavljat će se dana 16. i 17. srpnja 2018. u vremenu od 9 do 12 sati.

UČENICI/E KOJE NE POTVRDE UPIS U NAVEDENIM TERMINIMA GUBE TO PRAVO I OSTAJU NEUPISANI.

Učenici/e i/ili njihovi roditelji/staratelji sobom trebaju donijeti:

1. Upisnicu (ispunjenu i potpisanu te upisati broj mobitela/telefona za kontakt)

2. Potvrdu izdanu od liječnika medicine rada za zanimanje koje učenik/ca upisuje

3. Dokaz o uplati participacije za povećane troškove obrazovanja (150 kn) ili potvrdu/dokaz o djelomičnom ili potpunom oslobađanju od plaćanja iste. Plaćanje se može obaviti i u školi bez plaćanja provizije.

Nikakva druga dokumentacija nije potrebna, osim za one učenike koji imaju pravo izravnog upisa. Oni trebaju donijeti i dokumentaciju temeljem koje su ostvarili to pravo.
--------------------
Participacija za povećane troškove obrazovanja učenika - vidi ovdje