„World in your hands“

Autor: Tina Madunić, 24. 4. 2017.

Sudjelovali smo u projektu „World in your hands“ koji je u našoj školi provela organizacija mladih AIESEC.

Projektom se nastoji utjecati na pasivnost učenika potičući ih na društveno odgovorno ponašanje. Kroz radionice sa stranim studentima, učenike se osvještava o društvenim problemima na lokalnoj i globalnoj razini te im se nastoji pružiti pogled na svijet iz različitih perspektiva.

Ovom prilikom smo ugostili studenticu iz Argentine koja nam je kroz zanimljive radionice predstavila svoju zemlju te nas potaknula na razmišljanje o nama i svijetu koji nas okružuje. Aktivno smo se uključili u razgovor na engleskom jeziku.