20. Gradsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa

Autor: Tina Madunić, 4. 4. 2016.

Učenici naše škole i ove godine su sudjelovali na Gradskom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa.

Nakon priprema i pohađanja radionica za prvu pomoć, sudjelovali smo na 20. Gradskom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa koje se održalo u dvorani OŠ Ravne Njive. Nakon pisanja ispita, pristupili smo praktičnom dijelu na kojem smo trebali demonstrirati pružanje prve pomoći unesrećenima.
Zahvaljujući mentorici prof. Dobrili Kuzmanić koja nas je potaknula da sudjelujemo u natjecanju, stekli smo veliko znanje koje će nam sigurno biti korisno u životu te sklopili nova prijateljstva.

Gabrijela Zekić, 3.e

Natjecanje_HCK_1.jpg (292.07 KB)