NATJEČAJ ZA UPIS POLAZNIKA U OBRAZOVANJE ODRASLIH

Autor: Igor Radanović, 1. 10. 2015.

Natječaj za upis polaznika u obrazovanje odraslih za zanimanje:

1.  elektrotehničar

Obrazovanje će se obavljati konzultativno-instruktivnom nastavom i polaganjem ispita prema nastavnom planu temeljem kojeg je izdato odobrenje za rad, te okvirnim nastavnim programima za redovito obrazovanje i izvedbenim programima.

Uvjeti upisa su:

završeno jedno od trogodišnjih zanimanja elektrotehničke struke ili završeno zanimanje druge struke u četverogodišnjem trajanju, odnosno završena tri razreda četverogodišnjeg zanimanja elektrotehničke struke.

Uz prijavu za upis treba priložiti:

1. sve izvorne svjedodžbe o srednjoškolskom obrazovanju
2. rodni list i            3 domovnicu

Nastava će se održavati u pravilu poslije podne, a pohađanje nastave je obvezatno. Nastava traje od 26. 10. 2015. godine, a završava do 27. 6. 2016. godine. Školovanje, odnosno polaganje ispita može trajati dvije godine od dana upisa.

Rok za prijavu polaznika je                       do  9.10.2015. godine
Izbor će se obaviti                                         9.10.2015. godine
Izabrani polaznici se upisuju             od  12.10.2015. do 15.10.2015. god.

Upisani polaznici podmiruju troškove izobrazbe prema troškovniku i rokovima. Za slučaj nepodmirivanja troškova u zadanim rokovima smatrat će se da je polaznik odustao od školovanja, a prethodno uplaćena sredstva se neće vraćati, jer su ista uvrštena u ukupne troškove izobrazbe.

Napomena: Ako se prijavi manje od 15 polaznika neće se organizirati program obrazovanja odraslih u ovoj školskoj godini.