OBVEZNA POTVRDA UPISA U PRVI RAZRED 2015./2016.

Autor: Igor Radanović, 8. 7. 2015.

LJETNI UPISNI ROK - OBVEZNA POTVRDA UPISA

Od 13. 7. 2015. do 17. 7. 2015.  od 8,00 do 12,00 sati

Za potvrdu upisa učenici dostavljaju u Školu:
1. upisnicu (kojom potvrđuju svoj upis vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na obrascu). Obrazac je dostupan na mrežnoj stranici Nacionalnog informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole (NISpuSŠ)

2. liječničku svjedodžbu medicine rada isključivo za zanimanje u koje se učenik upisuje
Jedinstveni popis zdravstvenih zahtjeva srednjoškolskih obrazovnih programa u svrhu upisa u I. razred srednje škole, objavljen na mrežnoj stranici Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta - 30. 6. 2015.

Kandidati koji u školu ne dostave upisnicu te potrebnu dokumentaciju, gube pravo na upis i upućuju se na sljedeći upisni rok.