Erasmus+ projekt „Slaba“ i „jaka“ struja na praksi u Italiji

Autor: Tina Madunić, 19. 11. 2019.

U sklopu Erasmus+ projekta „Slaba“ i „jaka“ struja na praksi u Italiji (2018-1HR01-KA102-047136) grupa od 28 učenika trećih i četvrtih razreda naše škola u pratnji nastavnica i nastavnika boravila je dva tjedna u Milanu.

Na put prema Milanu krenuli smo 16.ožujka, a u Split smo se vratili 31. ožujka.

Prema struci i interesima, učenici su raspodijeljeni u 4 talijanske tvrtke gdje su, uz pomoć mentora i drugih zaposlenika odradili stručnu praksu te tako stekli iskustvo rada u inozemnom okruženju. Naši učenici i učenice uspješno su savladali zadatke koristeći znanja i vještine koje su stekli u dosadašnjem školovanju.

U slobodno vrijeme imali smo priliku upoznati Milano i okolicu, posjetiti povijesne i kulturološke znamenitosti, naučiti poneku riječ talijanskog te steći dojam života u jednom europskom milijunskom gradu.

Vratili smo se našim domovima obogaćeni novim iskustvom i mnogim lijepim uspomenama.

U prilogu možete vidjeti nekoliko fotografija.

Milano2.jpg (1.04 MB)
Milano_3.jpg (347.93 KB)