Prometna Učilica u našoj školi

Autor: Tina Madunić, 12. 11. 2019.

Nakon uspješne prošlogodišnje suradnje, ponovno smo uključili 6 razrednih odjeljenja naše škole u radionice o sigurnijem sudjelovanju djece i mladih u prometu.

Radionice se odvijaju diljem Hrvatske, u sklopu 2. državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa.

Danas smo ugostili predavačicu - predstavnicu Prometne učilice i djelatnika MUP-a zaduženog za preventivu, koji su nam naglasili važnost prometne kulture te poznavanja i pridržavanja prometnih propisa.

Cilj je edukacija učenika o sigurnijem sudjelovanju u prometu, a kako bismo svi zajedno utjecali na smanjenje broja stradalih u prometu.

Ovom prilikom naši učenici su riješili testove i na taj način se uključili u državno natjecanje.

Pozivamo sve učenike da provjere i prošire svoje znanje o prometnoj kulturi putem sljedeće poveznice: