Konzumacija alkohola i droga među učenicima završnih razreda - anketa

Autor: Administrator , 28. 5. 2020.

Konzumacija alkohola i droga među učenicima završnih razreda srednjih škola u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Poštovani,

pozivamo Vas da ispunite slijedeću anketu o navikama konzumacije alkohola i droga među maturantima u Splitsko-dalmatinskoj županiji. Molimo Vas da iskreno odgovorite na ponuđena pitanja navedena u anketi kako bi dobili što vjerodostojnije podatke.

Cilj istraživanja je statističkom obradom prikupljenih podataka dobiti uvid u konzumaciju alkohola i opojih sredstava među maturantima kao i u sociološko-ekonomske faktore ispitanika.

Anketa je u cijelosti anonimna te provoditelj ankete nema ni na koji način uvid u Vaš identitet.

Anketu možete preuzeti ovdje.