Projekt "Sve tajne pismenosti"

Autor: Tina Madunić, 23. 3. 2018.

Krenula je realizacija projekta "Sve tajne pismenosti" koji zajednički organiziraju Elektrotehnička i prometna škola Osijek, Tehnička škola Sisak i naša Škola.

U četvrtak, 22. ožujka dr. sc. Diana Garašić održala je prvu u nizu radionica u poslijepodnevnim satima u prostorima Škole.

Svrha je projekta upoznati, uputiti i osposobiti nastavnike naših strukovnih škola u kreiranju inovativnih interdisciplinarnih kurikuluma kojima je svrha unaprjeđivati čitalačku, medijsku, digitalnu, matematičku i prirodoslovnu pismenost učenika uključivanjem u nove izvannastavne aktivnosti i osposobiti ih za učinkovito pronalaženje, kritičko vrednovanje i korištenje informacija te za izradu multimedijskih sadržaja.

IMG-1322.JPG (724.13 KB)
IMG-1335.JPG (541.54 KB)