Međužupanijsko natjecanje iz Osnova elektrotehnike i Mjerenja u elektrotehnici

Autor: Tina Madunić, 13. 3. 2018.

U petak, 9. ožujka 2018. godine, naša škola bila je domaćin Međužupanijskog natjecanja iz Osnova elektrotehnike i Mjerenja u elektrotehnici.

Natjecanje je nakon prigodnog govora otvorio ravnatelj Igor Radanović. Uz našu školu sudjelovale su još: Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku Split, Srednja strukovna škola Makarska, Srednja škola „Jure Kaštelan“ Omiš, Tehnička škola u Imotskom i Srednja škola Petra Šegedina Korčula.

Sudjelovalo je ukupno 12 učenika, a samo natjecanje sastojalo se od pisanog i praktičnog dijela. Na državno natjecanje, kao prvi na međužupanijskom natjecanju, plasirao se učenik naše škole Ivan Bekavac pod mentorstvom prof. Dijane Boduljak, dok je Luka Polić zauzeo izvrsno drugo mjesto.

Čestitke svim učenicima i mentorima!

Anja Bulog, mag. paed.