Škola osnova web developmenta

Autor: Tina Madunić, 7. 3. 2018.

Splitska DUMP Udruga mladih programera organizira Školu osnova web developmenta, besplatni ciklus predavanja koji će sve zainteresirane uvesti u web i osnove izrade web stranica. Predavanja i radionice počinju 10.3. i trajat će tri vikenda, a održavat će se subotom i nedjeljom popodne na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje.

Web stranice su postala svakodnevica. S njima se susrećemo svakodnevno, ali uglavnom ne razmišljamo o tome kako su napravljene. Kroz 3 tjedna besplatnih predavanja i radionica polaznici će naučiti sve što je potrebno za napraviti svoju web stranicu. Predznanje nije bitno jer se započinje od osnova.

Članovi DUMP Udruge mladih programera, među kojima se nalaze i učenici naše škole, do sada su održali 19 ciklusa predavanja i radionica. Prošle su godine organizirali IT konferenciju DUMP Days i Školu osnova programiranja, a sva su događanja, uključujući Školu osnova web developmenta, besplatna.

Predavanja će se održati na splitskom FESB-u u amfiteatru A100, s početkom u subotu, 10. ožujka u 17:00h, a popratne radionice će biti nedjeljama. Za sudjelovanje nisu potrebne prijave. Više detalja o DUMP-u i nadolazećem ciklusu možete pronaći na web (www.dump.hr) ili Facebook stranici Udruge.