PODJELA POTVRDA O POLOŽENIM ISPITIMA DRŽAVNE MATURE

Autor: Darija-Marija Jelić, 18. 7. 2016.

Podjela Potvrda o položenim ispitima državne mature održat će se u školi dana 21. srpnja 2016. u 9 sati.

- Potvrda se izdaje uz uvjet da su učenici obranili završni rad.

- Škola ne može ovjeravati kopije potvrda niti može ponovno izdavati izgubljene dokumente. U tom se slučaju učenici trebaju obratiti Centru putem e-maila na adresu: dokumenti.dm@ncvvo.hr .

- Za učenike koji na ljetnom roku imaju evidentiran neopravdani izostanak za neki od prijavljenih ispita, ne može se ispisati potvrda sve dok zaduženje zbog neopravdanog izostanka nije podmireno.

- Učenicima su na stranici postani student pod poveznicom Moji podaci/Zaduženja i uplate vidljivi zaduženje i podatci za uplatu.