Autor: Slavica Karin, 29. 2. 2016.

U srijedu, 24. veljače 2016. sudjelovali smo u turniru u briškuli i trešeti, kojim je obilježen Dan ružičastih majica u Obrtnoj tehničkoj školi. Naime, ovaj važan datum upozorava na problem vršnjačkog nasilja i zlostavljanja.

U turniru i edukativnim aktivnostima sudjelovali su učenici osam srednjih škola iz Splita (Ekonomsko-birotehnička, Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju, I. gimnazija, V. gimnazija, Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku,  Elektrotehnička škola, Srednja tehnička i prometna škola Split, Obrtna tehnička škola). Uživali smo u ugodnom druženju s vršnjacima i kolegama. Našu školu su uspješno predstavili Marino Đerek i Marin Jakus, učenici 2.d razreda.

IMG_4641.jpg (780.92 KB)
IMG_4647.jpg (649.24 KB)